Roman

250 Kč/osoba
Čeština-možnost překladu 2h St&So 18:00

Prostituce, krádeže, drogy. O tom všem ví Roman své. Nechte se vzít na noční procházku nechvalně známých míst a dopravních uzlů kolem nádraží, kde se spí, fetuje, gemblí a šmelí. Potkáte místní osobnosti ulice a zajdete k Romanovi "domů" do stanu. Děsíte se? Není proč, pro mnoho lidí je tohle normální život. Roman je ten nejmilejší průvodce, který by se pro druhé rozdal a rád vám zodpoví všechny otázky, na které jste se vždycky báli zeptat. Poznámka: součástí prohlídky může být i návštěva videokabinek (kabinky se sexuálním video obsahem). Vstupné činí akčních 69,- Kč a platí se u vstupu. Pokud máte z jakéhokoli důvodu zájem o návštěvu, napište nám to při objednávce do poznámky.

Co vše potřebujete vědět

Je to jednoduché. Vyberte si svého průvodce, klikněte na rezervovat, upřesněte datum a čas, zarezervujte si prohlídku a proveďte platbu. Obdržíte od nás email s potvrzením a informacemi o místě srazu a pak už jen dorazíte na pprohlídku a užijete si ji.

Váš průvodce

Vaším průvodcem je člověk, který stále žije na ulici. Je možné, že mu občas budete blbě rozumět, je z Ostravy, trochu mrmlá a pospíchá. Nebojte se ho na to upozornit. V rámci prohlídky pravděpodobně navštívíte i jeho bydlení pod mostem a při setkání s jeho sousedy vás můžou požádat o korunky, cigáro a podobně. Je to zcela na vás. Stejně jako výše dýška na konci prohlídky. Tím můžete přímo vyjádřit, jak moc jste byli spokojení. Není nutné podléhat lítosti ani pod emočním nátlakem, který umí Roman vyvinout.

Počasí a co s sebou

Prohlídky jsou za každého počasí! I když prší nebo mrzne. Jak jinak by jste se lépe vžili do kůže lidí an ulici. Vemte s sebou dobré boty, třeba i svačinku a něco k pití. Deštník nebo pláštěnku. V zimně teplé oblečení, protože dvě hodiny venku jsou mnohem náročnější, než si myslíte.

Jazyk a překlad

Většina našich prohlídek je v češtině. Jazyk prohlídky najdete zaznačený v kalendáři. Pokud chcete na prohlídku vzít své zahraniční přátele nebo kolegy, není problém. Stačí si zvolit prohlídku s překladatelem nebo s některým z našich cizojazyčných průvodců.

Bezpečí

Jít s Pragulicem na prohlídku je asi stejně nebezpečné jako přecházet přes ulici. Máme 6+ let zkušeností a snažíme se předcházet rizikům. Nebereme návštěvníky na místa, která by pro ně mohla být nebezpečná.

Ceny a platba

Standardní vstupenka na prohlídku vyjde na 250 Kč. Můžete také uplatnit různé slevy. Platba je možná převodem.

Spropitné

Odměňte vašeho průvodce spropitným, pokud se vám prohlídka líbila. Není to pro ně jen ohodnocení jejich práce ale také peníze navíc, které se velmi hodí.

Etika

Nejsme tady od toho, abychom ukazovali lidi bez domova, ale proto, abychom vám zprostředkovali unikátní zážitek. Chovejte se prosím během prohlídky s úctou ke svému okolí a zeptejte se lidí v případě že budete chtít fotit nebo natáčet.

Poukazy

Prohlídku můžete zakoupit taky jako dárek. Nebo při rezervaci váš poukaz uplatnit.

Zaujalo vás to?

Začátek prohlídky

Sraz je na hlavním nádraží, u restaurace Potrefená husa, před vchodem do budovy.

Trasa prohlídky

18:00 -Hlavní nádraží
18:30 - Naděje
19:00 - Masarykovo nádraží
19:30 - Video kabinky
20:00 - pod mostem

Book Today

Leden 2022
PoÚtStČtSoNe
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Jste škola nebo firma? Rezervujte si prohlídku pro větší skupinu mimo nabízené termíny.

Testimonials

Byla jsem na prohlídce s Romanem, a nemůžu nic jiného než doporučit. Je to skvělý člověk s humorem, se kterým vám ty dvě hodiny uběhnou tak rychle, ani nemrknete.. :)) Skvělý zážitek!

Posted by Zuza Březinová on Wednesday, 7 October 2020

Podobné prohlídky

Comments are closed.