Robert

250 Kč/osoba
čeština, angličtina, ruština a němčina 2 Hodiny

Robert je železniční nadšenec, jenž zná zpaměti snad všechny vlakové jízdní řády. Když začne vyprávět, máte pocit, že přišel z jiné doby. Někdy je trochu roztržitý, vždy však milý, čestný a plný vědomostí, které by mu mnohý student záviděl. Jeho příběh je plný perliček, při jejichž poslechu budete nevěřícně kroutit hlavou. Vždy ho bezpečně poznáte podle čelenky a oblečení se znakem Armády spásy.

Co vše potřebujete vědět

Je to jednoduché. Vyberte si svého průvodce, klikněte na rezervovat, upřesněte datum a čas, zarezervujte si prohlídku a proveďte platbu. Obdržíte od nás email s potvrzením a informacemi o místě srazu a pak už jen dorazíte na prohlídku a užijete si ji.

Váš průvodce

Vaším průvodcem je člověk, který strávil část svého života na ulici nebo na ni stále žije. Každý z našich průvodců to má jinak a my se snažíme zlepšit jejich situaci jak jen to jde. Robert je velmi specifický, často vám neodpoví na to, na co se zrovna ptáte. O bezdomovectví a o sobě mluví podle své současné nálady. A mluví hodně. Dokáže vás dostat do rozpaků, rozesmát, ohromit svými znalostmi a občas taky znechutit. Takový je Robert.

Počasí a co s sebou

Prohlídky jsou za každého počasí! I když prší nebo mrzne. Jak jinak by jste se lépe vžili do kůže lidí na ulici. Vemte s sebou dobré boty, třeba i svačinku a něco k pití. Deštník nebo pláštěnku. V zimně teplé oblečení, protože dvě hodiny venku jsou mnohem náročnější, než si myslíte. Robertova prohlídka je v terénu, proto si vemte dobré boty.

Jazyk a překlad

Robert dělá hlavně prohlídky v cizích jazycích - angličtině, ruštině a zvládne také němčinu na velmi dobré úrovni.

Bezpečí

Jít s Pragulicem na prohlídku je asi stejně nebezpečné jako přecházet přes ulici. Máme 6+ let zkušeností a snažíme se předcházet rizikům. Nebereme návštěvníky na místa, která by pro ně mohla být nebezpečná.

Ceny a platba

Standardní vstupenka na prohlídku vyjde na 250 Kč. Můžete také uplatnit různé slevy. Platba je možná převodem.

Spropitné

Odměňte vašeho průvodce spropitným, pokud se vám prohlídka líbila. Není to pro ně jen ohodnocení jejich práce ale také peníze navíc, ktereé se velmi hodí.

Etika

Nejsme tady od toho, abychom ukazovali lidi bez domova, ale proto, abychom vám zprostředkovali unikátní zážitek. Chovejte se prosím během prohlídky s úctou ke svému okolí a zeptejte se lidí v případě že budete chtít fotit nebo natáčet.

Poukazy

Prohlídku můžete zakoupit taky jako dárek. Nebo při rezervaci váš poukaz uplatnit.

Zaujalo vás to?

Začátek prohlídky

Sraz je u České pošty na Smíchovském nádraží.

Trasa prohlídky

Smíchovské nádraží (před pobočkou České pošty)
Pražský Semmering
Cibulka

Rezervovat dnes

Červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Chcete si zarezervovat prohlídku pro skupinu?

Podobné prohlídky

Comments are closed.