Karim

550 Kč / osoba
Čeština 5+ hodin St & Pá & So 19:30

Pražské podsvětí z první ruky

Karim se dostal na ulici již v 16 letech. Chtěl volnost, svobodu a prostor, aby se naučil se o sebe postarat sám. Proto se z venkova vydal do hlavního města, se kterým se seznámil důvěrněji, než možná na začátku zamýšlel. Ulice Prahy zná jako nikdo jiný a plně vás zasvětí do jejich temných tajemství.

Po opuštění rodného hnízda Karim brzy propadl pervitinu, a aby na něj měl peníze, začal se prodávat. Jeho krásná tvář s alabastrovou pletí a mladé pružné tělo ho předurčovaly k úspěšné kariéře homosexuálního prostituta.

Pervitinu se vzdal až po sedmi letech kvůli kriminálu a s prostitucí skončil v roce 1997, kdy ho nakazil klient. S odstupem času obě přelomové události hodnotí jako vysvobození z nekonečné spirály fetu a sexu, které ho vyčerpávaly a nikam neposouvaly.

Dnes má díky projektu Pragulic možnost realizovat se činností, která ho naplňuje - dělá pravidelné prohlídky, na kterých se setkává se spoustou lidí, maluje obrázky a těší se z přízně fanoušků.

POZOR! Tato prohlídka nemá žádná pravidla a je na vlastní nebezpečí.

Jak provést rezervaci a další užitečné informace

Je to jednoduché: vyberete si svého průvodce, na jeho profilu stisknete tlačítko "Rezervovat", v kalendáři zvolíte datum a čas, potvrdíte a provedete platbu způsobem, který vám nejvíce vyhovuje. Obdržíte od nás e-mail s potvrzením a informacemi o místě srazu a pak už jen dorazíte na prohlídku a užijete si ji.

Váš průvodce

Karim si zažil život na ulici se vším, co k tomu patří. Je to exhibicionista. s duší umělce, jehož vyprávění je poutavé, ale ne vždy přesné a stoprocentně pravdivé. Mějte to na paměti, abyste předešli zklamání z nereálného očekávání. Pokud hledáte autentický zážitek a skutečný příběh, doporučujeme vybrat jiného průvodce. Stejně tak pokud hledáte prohlídku s jasným časovým rámcem.

Prohlídka v cizím jazyce

Karimovy pravidelné prohlídky jsou pouze v češtině a tlumočení z naší strany není možné zajistit.

Snadná doprava

Prohlídka končí v pozdních nočních či brzkých ranních hodinách na Malostranském náměstí. Odpojit se ale můžete kdykoliv v jejím průběhu kdekoli po cestě. Tramvaje jezdí celou noc, metro od 4:00 do půlnoci. Vzít si můžete i taxi. Pokud plánujete přijet autem, je možné zaparkovat v podzemních garážích Palladia a Kotvy na Náměstí Republiky nebo v Centru Nový Smíchov na Andělu.

Není to pro každého

Noční prohlídka není vzhledem k době konání a obsahu Karimova vyprávění vhodná pro děti a mladistvé do 15 let. Pokud s sebou chcete vzít své nezletilé děti, zvažte jejich zralost a připravenost vyslechnout si mnoho informací o prostituci, drogách, podsvětí a bezdomovectví.

Zaujala vás tato prohlídka?

Začátek prohlídky

Sraz je na Senovážném nám. u kašny Českých muzikantů.

Trasa prohlídky

Body a časy jsou pouze orientační.

19:30 - Senovážné náměstí
21:30 - Václavské náměstí
23:00 - Národní třída
00:00 - Karlovo náměstí a okolí
xx:xx - Malá Strana
Unlimited
Kdy a kde skončíte, to nikdo přesně neví.

Zvolte si termín:

Únor 2024
PoÚtStČtSoNe
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829123

Prohlídka s Karimem je zábavná, poučná a velice nevšední. Vřele ji všem doporučuju, Karima zdravím a děkuju! Všem z týmu přeji všechno nej v roce 2021!

Posted by Jan Hlubuček on Saturday, 26 December 2020

Podobné prohlídky

Comments are closed.