Helča

250 Kč/osoba
Čeština – možný překlad do cizích jazyků 1,5 hodiny

Helča je další ženou v našem týmu. Je až neuvěřitelné, jak lehce dokáže vyprávět o situacích, které jí život připravil. A že se s ní zrovna nemazlil. Helča je původem ze Slovenska, do Prahy se dostala na pozvání příbuzného, který jí po příjezdu oznámil, že se o sebe musí postarat sama. Provede vás místy, které mají hodně společného s prostitucí a dozvíte se více o pražské drogové scéně. Helča je připravená ochotně odpovědět na vaše otázky týkající se nejen jejího života.

Co vše potřebujete vědět

Je to jednoduché. Vyberte si svého průvodce, klikněte na rezervovat, upřesněte datum a čas, zarezervujte si prohlídku a proveďte platbu. Obdržíte od nás email s potvrzením a informacemi o místě srazu a pak už jen dorazíte na pprohlídku a užijete si ji.

Váš průvodce

Vaším průvodcem je člověk, který strávil část svého života na ulici nebo na ni stále žije. Každý z našich průvodců to má jinak a my se snažíme zlepšit jejich situaci jak jen to jde.

Počasí a co s sebou

Prohlídky jsou za každého počasí! I když prší nebo mrzne. Jak jinak by jste se lépe vžili do kůže lidí an ulici. Vemte s sebou dobré boty, třeba i svačinku a něco k pití. Deštník nebo pláštěnku. V zimně teplé oblečení, protože dvě hodiny venku jsou mnohem náročnější, než si myslíte.

Jazyk a překlad

Většina našich prohlídek je v češtině. Jazyk prohlídky najdete zaznačený v kalendáři. Pokud chcete na prohlídku vzít své zahraniční přátele nebo kolegy, není problém. Stačí si zvolit prohlídku s překladatelem nebo s některým z našich cizojazyčných průvodců.

Bezpečí

Jít s Pragulicem na prohlídku je asi stejně nebezpečné jako přecházet přes ulici. Máme 6+ let zkušeností a snažíme se předcházet rizikům. Nebereme návštěvníky na místa, která by pro ně mohla být nebezpečná.

Ceny a platba

Standardní vstupenka na prohlídku vyjde na 250 Kč. Můžete také uplatnit různé slevy. Platba je možná převodem.

Spropitné

Odměňte vašeho průvodce spropitným, pokud se vám prohlídka líbila. Není to pro ně jen ohodnocení jejich práce ale také peníze navíc, ktereé se velmi hodí.

Etika

Nejsme tady od toho, abychom ukazovali lidi bez domova, ale proto, abychom vám zprostředkovali unikátní zážitek. Chovejte se prosím během prohlídky s úctou ke svému okolí a zeptejte se lidí v případě že budete chtít fotit nebo natáčet.

Poukazy

Prohlídku můžete zakoupit taky jako dárek. Nebo při rezervaci váš poukaz uplatnit.

Zaujalo vás to?

Začátek prohlídky

Sraz je na hlavním nádraží, u restaurace Potrefená husa, před vchodem do budovy.

Trasa prohlídky

Hlavní nádraží
Masarykovo nádraží
Václavské náměstí
Vodičkova ulice
Karlovo náměstí

Rezervovat dnes

Červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Chcete si zarezervovat prohlídku pro skupinu?

Podobné prohlídky

Comments are closed.