250 Kč/osoba
Čeština – možný překlad do cizích jazyků 2 Hodiny

Hanuš rád vaří, ještě před revolucí se naučil, jak vařit pervitin, metanfetamin, který se stal českým fenoménem. Jeho následky vidíme na české společnosti dodnes. Hanuš tvrdí, že drogy nejsou zlo, ale že špatní lidé s nimi dělají špatné věci. Předrevoluční drogové dýchánky se překlopili do bouřlivých devadesátek, z drog se stal byznys a nelegální aktivita. Hanuš si odseděl své a teď se s vámi během své noční prohlídky centrem Prahy podělí o nespoutanost a krutost té doby, šokující historky a příběhy skutečných lidí. Jak říká Hanuš, po určité době se dostanete na rozcestí, kde vám nezbývá, něž se rozhodnout. Buďto drogy nebo práce. Hanuš se rozhodl pro drogy. A takhle to dopadlo.

Co vše potřebujete vědět

Je to jednoduché. Vyberte si svého průvodce, klikněte na rezervovat, upřesněte datum a čas, zarezervujte si prohlídku a proveďte platbu. Obdržíte od nás email s potvrzením a informacemi o místě srazu a pak už jen dorazíte na pprohlídku a užijete si ji.

Váš průvodce

Vaším průvodcem je člověk, který strávil část svého života na ulici nebo na ni stále žije. Každý z našich průvodců to má jinak a my se snažíme zlepšit jejich situaci jak jen to jde.

Počasí a co s sebou

Prohlídky jsou za každého počasí! I když prší nebo mrzne. Jak jinak by jste se lépe vžili do kůže lidí an ulici. Vemte s sebou dobré boty, třeba i svačinku a něco k pití. Deštník nebo pláštěnku. V zimně teplé oblečení, protože dvě hodiny venku jsou mnohem náročnější, než si myslíte.

Jazyk a překlad

Většina našich prohlídek je v češtině. Jazyk prohlídky najdete zaznačený v kalendáři. Pokud chcete na prohlídku vzít své zahraniční přátele nebo kolegy, není problém. Stačí si zvolit prohlídku s překladatelem nebo s některým z našich cizojazyčných průvodců.

Bezpečí

Jít s Pragulicem na prohlídku je asi stejně nebezpečné jako přecházet přes ulici. Máme 6+ let zkušeností a snažíme se předcházet rizikům. Nebereme návštěvníky na místa, která by pro ně mohla být nebezpečná.

Ceny a platba

Standardní vstupenka na prohlídku vyjde na 250 Kč. Můžete také uplatnit různé slevy. Platba je možná převodem.

Spropitné

Odměňte vašeho průvodce spropitným, pokud se vám prohlídka líbila. Není to pro ně jen ohodnocení jejich práce ale také peníze navíc, ktereé se velmi hodí.

Etika

Nejsme tady od toho, abychom ukazovali lidi bez domova, ale proto, abychom vám zprostředkovali unikátní zážitek. Chovejte se prosím během prohlídky s úctou ke svému okolí a zeptejte se lidí v případě že budete chtít fotit nebo natáčet.

Poukazy

Prohlídku můžete zakoupit taky jako dárek. Nebo při rezervaci váš poukaz uplatnit.

Zaujalo vás to?

Začátek prohlídky

Sraz je na hlavním nádraží, u restaurace Potrefená husa, před vchodem do budovy.

Trasa prohlídky

Hlavní nádraží
Masarykovo nádraží
Kotva
Na Příkopech
Wenceslas Square

Rezervovat dnes

Leden 2021
Po Út St Čt So Ne
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Chcete si zarezervovat prohlídku pro skupinu?

Podobné prohlídky

Comments are closed.