Online Tours

Rezervovat online prohlídku s Romanem každý čtvrtek od 18h

Únor 2021
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Online prohlídka

Je jedno, kde právě jste. Pragulic můžete zažít kdekoli. Nechte naše průvodce, aby vás provedli svým životem. Ptejte se, poznávejte, pochopte.

Co je to online tour?

Přes obrazovku vašeho zařízení se s vámi spojí náš průvodce. Jste zvědavý, jak to může fungovat? Nebojte se a vyzkoušejte. Kdy jindy, když ne teď.

Co vše potřebujete vědět

Váš průvodce

Vaším průvodcem bude Roman, člověk z masa a kostí, který vás přes kameru obohatí o všechno, co jste chtěli i nechtěli slyšet. Je to zkušený průvodce a extrovert. Roman i v těchto časech přespává venku, přesto by vás ani nenapadlo, že je bez domova. Na Romanův profil můžete kouknout na našich stránkách.

Kdy, kde a na jak dlouho

Pravidelné online prohlídky probíhají zatím každý čtvrtek od 18 hodin s Romanem. Trvají zhruba hodinu a můžete se během nich ptát a interagovat i s ostatními účastníky. Link do virtuální místnosti obdržíte v emailu.

Ceny a platba

Online prohlídka vás vyjde na 250Kč. Objednat ji můžete zde na webu a zaplatit kartou nebo převodem. Není co ztratit, pokud budete s prohlídkou nespokojení, vrátíme vám peníze.

Jazyk a překlad

Aktuálně jsou naše online prohlídky v češtině. Pokud chcete prohlídku v angilčtině nebo jiném cizím jazyce, můžete zadat váš požadavek v objednávce.

Poukazy

Prohlídku můžete zakoupit taky jako dárek v našem eshopu. Nebo při rezervaci váš poukaz uplatnit. Všechny poukazy platí i na online prohlídky.

Etika

Ptejte se na to, co vás zajímá, ale vždy s respektem k vašemu průvodci i ostatním účastníkům.

reCAPTCHA

Objednejte online stream na míru

Vyražte na online prohlídku s vašimi přáteli, dětmi, rodinou nebo s kolegy z práce. Přes formulář nám zašlete svou poptávku a upřesněte: datum, čas, přibližný počet přístupů a preferovaného průvodce a my vám pošleme bližší informace a kalkulaci. Zkuste to. Můžete společně strávit čas, i když jste každý úplně někde jinde. Zábavně, vzděláváním a pomáhat.

Sdílí nás

Sdílejte své zážitky s Pragulicem také