Online Tours

Rezervovat online prohlídku každý čtvrtek od 18h

Leden 2022
PoÚtStČtSoNe
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Online prohlídka

Je jedno, kde právě jste. Pragulic můžete zažít kdekoli. Nechte naše průvodce, aby vás provedli svým životem. Ptejte se, poznávejte, pochopte.

Co je to online tour?

Přes obrazovku vašeho zařízení se s vámi spojí náš průvodce. Jste zvědavý, jak to může fungovat? Nebojte se a vyzkoušejte. Kdy jindy, když ne teď.

Co vše potřebujete vědět

Váš průvodce

Vaším průvodcem bude Chris, člověk z masa a kostí, který se s vámi přes kameru podělí o všechno, co jste chtěli i nechtěli slyšet. Chris je od útlého věku na ulici, ví, co obnáší život dětského prostituta a ví, co vše se dělo v devadesátkách na Hlavním nádraží v Praze. Jeho povídání je strhující a je plné aha momentů. I přesto, co vše se na ulici zažil, je velmi přátelský, optimistický a věříme, že i jeho virtuální společnost vás velmi obohatí.

Kdy, kde a na jak dlouho

Pravidelné online prohlídky probíhají zatím každý čtvrtek od 18 hodin s Chrisem. Trvají hodinu a půl a můžete se během nich ptát a interagovat i s ostatními účastníky. Link do virtuální místnosti obdržíte v emailu.

Ceny a platba

Online prohlídka vás vyjde na 250Kč. Objednat ji můžete zde na webu a zaplatit kartou nebo převodem. Není co ztratit, pokud budete s prohlídkou nespokojení, vrátíme vám peníze.

Jazyk a překlad

Aktuálně jsou naše online prohlídky v češtině. Pokud chcete prohlídku v angilčtině nebo jiném cizím jazyce, můžete zadat váš požadavek v objednávce.

Poukazy

Prohlídku můžete zakoupit taky jako dárek v našem eshopu. Nebo při rezervaci váš poukaz uplatnit. Všechny poukazy platí i na online prohlídky.

Etika

Ptejte se na to, co vás zajímá, ale vždy s respektem k vašemu průvodci i ostatním účastníkům.

reCAPTCHA

Objednejte online stream na míru

Vyražte na online prohlídku s vašimi přáteli, dětmi, rodinou nebo s kolegy z práce. Přes formulář nám zašlete svou poptávku a upřesněte: datum, čas, přibližný počet přístupů a preferovaného průvodce a my vám pošleme bližší informace a kalkulaci. Zkuste to. Můžete společně strávit čas, i když jste každý úplně někde jinde. Zábavně, vzděláváním a pomáhat.

Sdílí nás

Sdílejte své zážitky s Pragulicem také