Online Tours

Rezervovat online prohlídku každý čtvrtek od 18h

Říjen 2023
PoÚtStČtSoNe
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Online prohlídka

Je jedno, kde právě jste. Pragulic můžete zažít kdekoli. Dovolte našim průvodcům skrz obrazovky vstoupit do vašich domovů a nechte si vyprávět. Ptejte se, poznávejte, pochopte.

Co je to online tour?

Náš průvodce se s vámi spojí prostřednictvím videohovoru, k němuž obdržíte odkaz po zakoupení vstupenky. Během devadesáti minut vás seznámí se svým životem a zároveň nechá dost prostoru, abyste mohli pokládat své dotazy. Jste zvědaví, jak to může fungovat? Nebojte se a vyzkoušejte. Kdy jindy, když ne teď.

Co vše potřebujete vědět

Váš průvodce

Vaším průvodcem bude Chris, člověk z masa a kostí, který se s vámi přes kameru podělí o všechno, co jste chtěli i nechtěli slyšet. Chris je od útlého věku na ulici, takže ví, co obnáší život dětského prostituta, a pamatuje si, co se dělo v devadesátkách na Hlavním nádraží v Praze. Jeho povídání je strhující a je plné překvapujících a mnohdy těžko uvěřitelných momentů. I přesto, co má za sebou, je velmi přátelský, optimistický a věříme, že i jeho virtuální společnost vás velmi obohatí.

Kdy, kde a na jak dlouho

Pravidelné online prohlídky probíhají zatím každý čtvrtek od 18 hodin s Chrisem. Trvají hodinu a půl a můžete se během nich průvodce kdykoliv a na cokoliv ptát. Odkaz do virtuální místnosti obdržíte v e-mailu.

Jsme schopni zajistit vám i jiného průvodce v jinou hodinu. Nebojte se proto požádat o akci přímo na míru vašim představám.

Ceny a platba

Online prohlídka stojí od 1500 do 6000 Kč podle velikosti vaší skupiny. Objednat ji můžete zde na webu a zaplatit kartou nebo převodem. Není co ztratit - pokud nebudete s prohlídkou spokojení, vrátíme vám peníze.

Jazyk a překlad

Aktuálně jsou naše online prohlídky v češtině. Pokud máte zájem o jiný jazyk, můžete zadat svůj požadavek v objednávkovém formuláři, avšak je potřeba, aby to bylo s dostatečným předstihem. abychom pro vás zajistit vhodného tlumočníka.

Poukazy

Prohlídku můžete zakoupit také jako dárek ve formě poukazu v různých hodnotách na našem e-shopu. Pokud jste obdarovanými vy sami, vstupenku/y poukazem uhradíte v našem rezervačním systému ve 3. kroku - Nákupní košík. Všechny poukazy platí i na online prohlídky. Jestliže jejich hodnota není dostačující, lze zůstatek doplatit.

Etika

Ptejte se na to, co vás zajímá, ale vždy s respektem k vašemu průvodci i ostatním účastníkům. Víme, že není vždy jednoduché, ba dokonce možné pochopit motivy jednání lidí na okraji společnosti. To však není účelem techto setkání. Naším posláním je zprostředkovat nové poznatky a přispět k větší toleranci mezi různými skupinami lidí, které sdílejí jeden prostor.

reCAPTCHA

Objednejte si online stream na míru

Na online prohlídku můžete nyní vyrazit se svou rodinou, přáteli nebo s kolegy z práce, aniž byste vytáhli paty z domu či z kanceláře. Do formuláře vyplňte datum, čas, přibližný počet přístupů a preferovaného průvodce a my vám pošleme bližší informace a kalkulaci. Zkuste to. Můžete společně strávit čas, i když jste každý úplně někde jinde. Zábavou, vzděláváním a pomocí druhým.

Sdílí nás

Sdílejte své zážitky s Pragulicem také