Rezervovat dnes

Prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Rezervujte prohlídku pro soukromou skupinu

Vyberte datum v kalendáři a pošlete nám vaši objednávku. Rádi pro vás připravíme řešení na míru.

Jste skupina?

Pak pro vás máme nabídku. Umíme zorganizovat soukromou prohlídku pro vaše přátele nebo připravit program pro 200 účastníků vaší konference. Mezi naše zákazníky patří české i zahraniční školy, cestovní a eventové agentury nebo firmy a instituce. Stačí vybrat datum v kalendáři a upřesnit svou objednávku. Na základě vaší poptávky vám pošleme nabídku a další informace. Prohlídky, zvláště pro vyšší počet účastníku, rezervujte s dostatečným předstihem /min. 3 dny předem/, abyste měli jistotu, že budou průvodci dostupní.

  • Vyberte si termín prohlídky, mimo naši běžnou nabídku
  • Zvolte privátní tour, náš průvodce je tu jen pro vás
  • Ušijte program na míru vaší akci

Co vše potřebujete vědět

Váš průvodce

Vaším průvodcem je člověk, který strávil část svého života na ulici nebo na ni stále žije. Každý z našich průvodců to má jinak a my se snažíme zlepšit jejich situaci jak jen to jde.

Počasí a co s sebou

Prohlídky jsou za každého počasí! I když prší nebo mrzne. Jak jinak by jste se lépe vžili do kůže lidí an ulici. Vemte s sebou dobré boty, třeba i svačinku a něco k pití. Deštník nebo pláštěnku. V zimně teplé oblečení, protože dvě hodiny venku jsou mnohem náročnější, než si myslíte.

Jazyk a překlad

Většina našich prohlídek je v češtině. Pokud chcete na prohlídku vzít své zahraniční přátele nebo kolegy, není problém. Stačí si zvolit prohlídku s překladatelem nebo s některým z našich cizojazyčných průvodců.

Bezpečí

Jít s Pragulicem na prohlídku je asi stejně nebezpečné jako přecházet přes ulici. Máme 6+ let zkušeností a snažíme se předcházet rizikům. Nebereme návštěvníky na místa, která by pro ně mohla být nebezpečná.

Ceny a platba

Standardní vstupenka na prohlídku vyjde na 250 Kč. Jako skupina můžete také uplatnit různé slevy nebo si rezervovat soukromou rpohlídku pouze pro sebe. Platba je zatím možná pouze převodem.

Spropitné

Odměňte vašeho průvodce spropitným, pokud se vám prohlídka líbila. Není to pro ně jen ohodnocení jejich práce ale také peníze navíc, ktereé se velmi hodí.

Etika

Nejsme tady od toho, abychom ukazovali lidi bez domova, ale proto, abychom vám zprostředkovali unikátní zážitek. Chovejte se prosím během prohlídky s úctou ke svému okolí a zeptejte se lidí v případě že budete chtít fotit nebo natáčet.

Poukazy

Prohlídku můžete zakoupit taky jako dárek. Nebo při rezervaci váš poukaz uplatnit.