Group Tours

Rezervovat dnes

Prosinec 2021
Po Út St Čt So Ne
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Rezervujte prohlídku pro soukromou skupinu

Vyberte datum v kalendáři a pošlete nám vaši objednávku. Rádi pro vás připravíme řešení na míru.

Jste skupina?

Pak pro vás máme nabídku. Umíme zorganizovat soukromou prohlídku pro vaše přátele nebo připravit program pro 200 účastníků vaší konference. Mezi naše zákazníky patří české i zahraniční školy, cestovní a eventové agentury nebo firmy a instituce. Stačí vybrat datum v kalendáři a upřesnit svou objednávku. Na základě vaší poptávky vám pošleme nabídku a další informace. Prohlídky, zvláště pro vyšší počet účastníku, rezervujte s dostatečným předstihem, abyste měli jistotu, že budou průvodci dostupní.

Poznejte naše průvodce

St & So 18:00, 2 Hodiny

Roman

Roman-tický trip pod mostem

VÍCE INFORMACÍ
Petr Pragulic průvodce Prahou Bezdomovec
Út & Pá 18:00, 2 Hodiny

Petr

Bony a klid

VÍCE INFORMACÍ
Zuzka
Čt 17:00, 2 Hodiny

Zuzka

Pražská drogová scéna

VÍCE INFORMACÍ
Václav
Ne 14:00, 2 Hodiny

Václav

Bezdomovcem z vlastní vůle

VÍCE INFORMACÍ
Karim
St, Pá, So 19:30, 5+ Hodin

Karim

Pražské podsvětí z první ruky

VÍCE INFORMACÍ
Ivana
Po 17:00, 2 Hodiny

Ivana

Jejím domovem byl Hlavák

VÍCE INFORMACÍ

Co vše potřebujete vědět

Váš průvodce

Vaším průvodcem je člověk, který strávil část svého života na ulici nebo na ni stále žije. Každý z našich průvodců to má jinak a my se snažíme zlepšit jejich situaci jak jen to jde.

Počasí a co s sebou

Prohlídky jsou za každého počasí! I když prší nebo mrzne. Jak jinak by jste se lépe vžili do kůže lidí na ulici. Vemte s sebou dobré boty, třeba i svačinku a něco k pití. Deštník nebo pláštěnku. V zimně teplé oblečení, protože dvě hodiny venku jsou mnohem náročnější, než si myslíte.

Jazyk a překlad

Většina našich prohlídek je v češtině. Pokud chcete na prohlídku vzít své zahraniční přátele nebo kolegy, není problém. Stačí si zvolit prohlídku s překladatelem nebo s některým z našich cizojazyčných průvodců. Jazykové znalosti najdete v profilu každého z našich průvodců.

Bezpečí

Jít s Pragulicem na prohlídku je asi stejně nebezpečné jako přecházet přes ulici. Máme 7+ let zkušeností a snažíme se předcházet rizikům. Nebereme návštěvníky na místa, která by pro ně mohla být nebezpečná. Vzhledem k současné situaci dohlížíme na zdravotní stav průvodců, nosíme roušky a hlavně se v malé skupině procházíme venku.

Ceny a platba

Pro skupiny nabízíme speciální ceny dle velikosti skupiny. Pokud jste navíc škola, neziskovka atd. dostanete od nás ještě slevu. Aktuální ceny a typy vstupenek najdete při objednávce v kalendáři, kde můžete prohlídku rovnou poptat, koupit a zaplatit. Při objednávce od nás dostanete zálohovou fakturu, při uhrazení částky fakturu.

Spropitné

Odměňte vašeho průvodce spropitným, pokud se vám prohlídka líbila. Není to pro ně jen ohodnocení jejich práce, ale také peníze navíc, které se velmi hodí.

Etika

Nejsme tady od toho, abychom ukazovali lidi bez domova, ale proto, abychom vám zprostředkovali unikátní zážitek. Chovejte se prosím během prohlídky s úctou ke svému okolí a zeptejte se lidí v případě že budete chtít pořizovat fotky nebo video.

Poukazy

Prohlídku můžete zakoupit taky jako dárek v našem eshopu. Nebo při rezervaci váš poukaz uplatnit.

FAQ

Pokud jste škola nebo firma, větší skupina nad 5 lidí, která si chce vybrat datum prohlídky a průvodce mimo naše standartně nabízené prohlídky nebo máte speciální požadavky na obsah a program, prosím proveďte vaši objednávku  na této stránce. V kalendáři vyberte den, čas, preferovaného průvodce, jazyk, případně překladatele a doplňte další požadavky. Číslo dárkového poukazu můžete uvést v dalším kroku, v košíku. Zaplatit můžete okamžitě nebo bankovním převodem. Jakmile vaši poptávku zpracujeme, obdržíte od nás emailem potvrzení rezervace a daňový doklad. Do té doby není vaše objednávka platná. Pokud jste škola nebo jiná skupina se sociálním zaměřením a nemůžete si plnou cenu dovolit, máme pro vás připravené speciální ceny. Všechny aktuální ceny a typy vstupenek uvidíte během rezervace.

Chcete se dozvědět víc o Pragulicu, bezdomovectví nebo sociálním podnikání?  Uděláme pro vás inspirativní přednášku nebo diskuzi na vybrané téma. V poznámce prosím upřesněte datum, čas, délku trvání, místo, téma a informace o skupině či váš záměr (co si přejete, aby si posluchači/účastníci z akce odnesli).

Každý průvodce má jiné místo srazu. Informace o místě srazu pro jednotlivé průvodce najdete na jeho profilu zde na webu včetně mapy.

Ano, na podobné akce jsme zvyklí a připravíme vám program na míru. Důležité je pro nás vědět přibližný počet lidí a datum (čím více konkrétní budete, tím lépe). Svou poptávku nám prosím zašlete prostřednictvím tohoto formuláře

Nejvíc si prohlídku užijete v menší skupině, proto opravdu doporučujeme rozdělit skupinu na dvě a vyrazit s různými průvodci (ve stejný čas a ze stejných nebo různých míst srazu). Můžete pak ve třídě sdílet různé zážitky a dojmy, protože každý průvodce má úplně jinou tour. Pokud to jinak nejde, rezervujte jednu skupinu, ale myslete na to, že je to na úkor vašeho zážitku.